BLOG

Sklepu IKEA w Olsztynie jak na razie nie ma, trudno też powiedzieć czy mieszkańcy Olsztyna doczekają się go w najbliższym czasie. Nie oznacza to jednak, że olsztynianie nie mogą robić wygodnych zakupów w IKEA. Ułatwiają je takie firmy, jak na przykład Quick z Dobrego Miasta, która zajmuje się realizacją dostawy wszelkich produktów z IKEA do Olsztyna i wielu innych miejscowości na terenie województwa warmińsko – mazurskiego.

Z tego, co wiemy IKEA nie planuje w najbliższym czasie otwarcia salonu na Warmii i Mazurach. Mało prawdopodobne jest więc to, że prawdziwa IKEA w Olsztynie powstanie w ciągu najbliższych kilku lat. Niewielu jednak wie, że są firmy, które umożliwiają robienie zakupów w IKEA bez wychodzenia z domu. Taką firmą jest chociażby firma Quick z Dobrego Miasta zajmująca się dostawą produktów z IKEA, dzięki której mieszkańcy nie tylko Olsztyna, ale niemal wszystkich miejscowości na Warmii i Mazurach mogą w prosty sposób zamówić produkty ze sklepu IKEA.

IKEA

IKEA, fot. mastrminda, Pixabay.com, CC0

Jak działa “Ikea w Olsztynie” za sprawą firmy Quick? Dostawa produktów z IKEA odbywa się raz w tygodniu. Firma obsługuje dwie trasy – pierwsza obsługuje mieszkańców Olsztyna, Elbląga, Pasłęka, Miłomłyna, Ostródy, Olsztynka, Dobrego Miasta, Ornety, Lidzbarka Warmińskiego, Bartoszyc oraz miejscowości w okolicach wymienionych miast. Na drugiej trasie realizowane są zamówienia na dostawę produktów z IKEA do Szczytna, Biskupca, Mrągowa, Kętrzyna, Giżycka, Orzysza, Węgorzewa, Pisza, Mikołajek i miejscowości znajdujących się w okolicach.

Jak zamówić dostawę z IKEA i ile to kosztuje? Aby zamówić dostawę z IKEA w firmie Quick, wystarczy wybrać dowolne produkty z katalogu IKEA i wysłać listę zakupów za pośrednictwem znajdującego się na stronie firmy formularza zamówienia. Koszt dostawy uzależniony jest od wartości zamówionych produktów i rozpoczyna się już od 20 zł. Koszt zamówionych produktów jest zaś taki sam jak w katalogu IKEA.

Więcej informacji na stronie www.quick24.pl