BLOG

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej naszego Klienta – Wypożyczalni busów Rentalvans.pl, zajmującej się wynajmem busów na lotnisku Kraków-Balice.

Rentalvans.pl zajmuje się wynajmem 8-osobowych busów (typu van) oraz oferuje transfery lotniskowe z lotniska w Krakowie. Siedziba firmy znajduje się w podkrakowskich Balicach, w sąsiedztwie międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice (KRK). Wypożyczalnia Rentalvans.pl świadczy swoje usługi na terenie lotniska w Krakowie oraz w samym Krakowie i okolicach.

Wypożyczalnia busów Kraków – nowoczesna flota

Firma posiada nowoczesną flotę, na którą składają się luksusowe busy marki Opel Vivaro, Renault Trafic (lub podobne). Wszystkie oferowane do wynajmu busy są nowoczesne, bogato wyposażone, bezpieczne i wygodne, nawet przy długiej, kilkugodzinnej podróży. Samochody są wyposażone, między innymi, w hydrauliczne wspomaganie hamowania, układ kontroli trakcji TC, elektroniczny system stabilizacji toru jazdy ESP, układ wspierający ruszanie na pochyłościach HSA, antypoślizgowy układ ABS, zaawansowany układ poduszek powietrznych oraz sygnalizator zapięcia pasów. O komfort podróży zadba dodatkowo czytelna nawigacja oraz przejrzysty i intuicyjny panel multimedialny.

Wypożyczalnia busów Kraków

Wypożyczalnia busów Kraków – screen strony głównej /fot. rentalvans.pl

Wypożyczalnia busów Kraków

Aby skorzystać z oferty wypożyczalni busów Rentalvans.pl wystarczy skontaktować się telefonicznie lub dokonać rezerwacji busa za pośrednictwem formularza kontaktowego znajdującego się na stronie internetowej firmy. Cała procedura wynajmu jest bardzo prosta i trwa zaledwie chwilę.

Transfery lotniskowe Kraków

Wypożyczalnia Rentalvans.pl oferuje transfery z lotniska Kraków-Balice (KRK) w dowolne miejsce w Krakowie lub innych miejscowości w Polsce (np.transfer do lub z hotelu) oraz transport do atrakcji turystycznych (np. zwiedzanie Krakowa, Kopalni Soli Wieliczka, Muzeum Auschwitz-Birkenau czy wycieczka do Zakopanego).

Wypożyczalnia busów z kierowcą i bez kierowcy

Rentalvans oferuje możliwość wypożyczenia busa zarówno z kierowcą jak i bez kierowcy. W obu przypadkach bus będzie czekał na klienta w umówionym w czasie rezerwacji miejscu (np. lotnisko Kraków – Balice, siedziba wypożyczalni, hotel w Krakowie lub dowolnie inne umówione miejsce).

Zapraszamy na stronę internetową firmy: Wypożyczalnia busów Kraków-Balice www.rentalvans.pl