SKLEPY INTERNETOWE

KOMPLEKSOWE WDROŻENIE SKLEPU INTERNETOWEGO WORDPRESS WOOCOMMERCE

Sklep internetowy Deluxe

Co w dzisiejszych czasach powinien posiadać sklep internetowy, aby miał szanse na poważny rozwój? Oprócz standardowych funkcjonalności, takich jak integracja z płatnościami online, czy dostosowanie serwisu do urządzeń mobilnych niezbędne wydają się takie dodatkowe funkcje jak:

  • instalacja Live czatu – szacuje się, że Livechat pozwala zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym nawet o kilkadziesiąt procent
  • uruchomienie programu partnerskiego – co to jest program partnerski i w jaki sposób pomaga rozkręcić mały sklep internetowy zobacz [TUTAJ]
  • dodatkowe pozycjonowanie sklepu poprzez bloga tematycznego – blog jest o wiele łatwiej wypozycjonować w wyszukiwarce Google niż sklep. Jak wykorzystać blog tematyczny w rozwoju sklepu internetowego zobacz [TUTAJ]

Zapytaj o szczegóły

Szybka i niezobowiązująca wycena. Wraz z wyceną otrzymasz informacje o przewidywanym terminie realizacji usługi.

Kontakt: info@nawitrynie.pl

Cennik – sklep internetowy WordPress WooCommerce

Informacje dodatkowe

Skrypt WooCommerce

Przygotowanie sklepu na CMS WordPress w oparciu o plugin WooCommerce. WooCommerce to tani, łatwy w obsłudze i dobrze pozycjonujący się w wyszukiwarce Google sposób na własny sklep internetowy.

Integracja z popularnymi płatnościami online

W ramach usługi integracja z najpopularniejszymi płatnościami: Przelewy24 lub PayU, które umożliwiają dokonywanie płatności w czasie rzeczywistym za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu bankowego.

Usługa bezpłatna w każdym pakiecie.

Livechat – pomoc online

W ramach usługi instalacja skryptu czatu online oraz integracja ze sklepem internetowym. Szacuje się, że Livechat pozwala zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym nawet o kilkadziesiąt procent. Jest dziś niezbędnym elementem dodatkowym dla każdego, kto poważnie zajmuje się branżą e-commerce.

W ramach usługi Sklep DELUXE usługa bezpłatna – w pakiecie Starter i Micro – cena instalacji czatu wynosi 150 PLN.

Uruchomienie programu partnerskiego (polecającego)

Program partnerski to jedna z najtańszych i najskuteczniejszych metod pozyskiwania klientów. W dobrze rozwiniętym programie partnerskim o sprzedaż w twoim sklepie martwi się cała sieć Partnerów, którzy procentowe wynagrodzenie otrzymują dopiero w momencie, gdy skierowany przez nich klient dokona zakupu.

W ramach usługi Sklep DELUXE uruchomienie programu partnerskiego wraz z przygotowaniem pakietu banerów reklamowych w różnych rozmiarach jest bezpłatne. W pozostałych pakietach koszt usługi wynosi od 200 PLN.

Responsive Web Design

Przygotowane strony są dostosowane do przeglądania na urządzeniach mobilnych, takich jak tablety i smartfony.

Przy przygotowywaniu stron i sklepów internetowych stosujemy wyłącznie motywy graficzne oparte o Responsive Web Design (RWD).

Strona internetowa (lub sklep internetowy) działający w technologi Responsive Web Design działa w taki sposób, że wygląd witryny zmienia się w zależności od szerokości ekranu, na którym użytkownik końcowy przegląda witrynę. Wraz ze zmianą szerokości ekranu skalowane są elementy graficzne, zmieniają się wielkości czcionek, odstępy pomiędzy elementami, a także w niektórych okolicznościach eliminuje się wyświetlanie bardziej zasobożernych elementów na ekranach charakterystycznych dla smartfonów czy tabletów.

Hosting i domena

Oferujemy dla naszych klientów bezpłatną pomoc przy wyborze i rejestracji dobrego hostingu i taniej domeny.

Hosting – zwłaszcza przy tworzeniu sklepu internetowego powinien być wybierany z rozsądkiem. Sklepy internetowe z reguły wymagają bardziej wymagających serwerów niż zwykłe strony internetowe. Duża liczba produktów lub większy ruch na stronie sklepu potrafi bardzo szybko wyczerpać zasoby słabszego hostingu. Dlatego przy tworzeniu sklepu należy wybrać solidniejszy hosting (serwer), a przy wyborze należy wziąć pod uwagę szczególnie takie parametry jak ilość produktów w sklepie oraz przewidywany ruch.