STRONY INTERNETOWE DZIAŁDOWO

STRONY INTERNETOWE DZIAŁDOWO + POZYCJONOWANIE

Zapoznaj się z jedyną taką na rynku lokalną ofertą, W pakiecie znajduje się stworzenie strony internetowej dla każdej firmy oraz roczne pozycjonowanie w wyszukiwarce Google

Zachęcam do skorzystania z unikalnej na rynku oferty stworzenia strony internetowej wraz z rocznym pozycjonowaniem w wyszukiwarce Google (metodami zgodnymi z zasadami Google – Whitehat SEO). Oferta jest dostępna dla firm z miasta Działdowo, a także w okolicach Działdowa! Aby skorzystać z oferty przygotowania strony internetowej z rocznym pozycjonowaniem – w celu uniknięcia nieporozumień – przy kontakcie powołaj się na ofertę “Strony internetowe Działdowo” – w innym przypadku zostanie Ci zaproponowana standardowa oferta przygotowania strony internetowej bez pozycjonowania!

W ramach oferty “Strony internetowe Działdowo”:

  • Przygotowanie strony internetowej na skrypcie CMS WordPress (motyw WP Premium)
  • Pozycjonowanie strony internetowej przez 1 rok na frazy regionalne (czyli frazy, które zawierają w sobie nazwę miejscowości, np. “strony internetowe Działdowo”, “pozycjonowanie stron internetowych Działdowo”, “fryzjer Działdowo”, “prawnik Działdowo”, “biuro rachunkowe Działdowo”, itp).
  • Gwarancja na pozycjonowanie! Pozycjonowanie będzie wykonywane przez 1 rok lub dłużej, do skutku, w przypadku jeśli strona internetowa nie osiągnie TOP 10 dla co najmniej połowy pozycjonowanych fraz.

Uwaga! Istnieje możliwość jednoczesnego zamówienia usług dodatkowych, takich jak wykonanie zdjęć na stronę internetową w firmie Klienta (tylko Działdowo, od 200zł), uruchomienie kampanii Google Adwords (od 100 zł), tworzenie i administrowanie firmowymi stronami w mediach społecznościowych (od 100 zł / mies.).

CENNIK OFERTY STRONY INTERNETOWE DZIAŁDOWO

Firma korzysta ze zwolnienia podmiotowego VAT – do podanych cen nie doliczamy podatku VAT – podana cena jest ceną widniejącą na fakturze.

Zanim zamówisz stronę internetową dowiedz się więcej na temat usługi w sekcji FAQ (PYTANIA I ODPOWIEDZI)