STRONY INTERNETOWE ELBLĄG

STRONY INTERNETOWE ELBLĄG + POZYCJONOWANIE

Oferta lokalna: Strony internetowe Elbląg + pozycjonowanie White Hat Seo to wyjątkowa na rynku oferta dla wszystkich firm z Elbląga. W cenie przygotowania strony internetowej teraz otrzymasz roczne pozycjonowanie swojej strony internetowej!

Unikalna oferta przygotowania stron internetowych skierowana jest do firm z Elbląga oraz okolic Elbląga. W ramach wyjątkowej na rynku oferty specjalnej “Strony internetowe Elbląg” zawarte są usługi:

  • przygotowanie i kompleksowe wdrożenie strony internetowej na najpopularniejszym obecnie skrypcie CMS WordPress
  • pozycjonowanie przygotowanej witryny metodami przez 1 rok na wybrane przez klienta frazy lokalne (frazy lokalne to frazy zawierające w sobie nazwę miejscowości; przykładowe frazy lokalne: “strony internetowe Elbląg”, “pozycjonowanie stron internetowych Elbląg”, “fryzjer Elbląg”, “firma budowlana Elbląg”, itp)
  • każdy klient otrzymuje gwarancja skuteczności pozycjonowania – strona internetowa będzie pozycjonowana przez 1 rok, a w przypadku nieosiągnięcia w tym czasie pozycji TOP 10 dla co najmniej dla połowy pozycjonowanych fraz – pozycjonowanie będzie przedłużone aż do osiągnięcia pozycji TOP 10 co najmniej dla połowy pozycjonowanych fraz

Możliwość zamówienia usług dodatkowych, takich jak:

  • dodatkowe pozycjonowanie dla większej liczby fraz
  • stworzenie firmowych profili w mediach społecznościowych
  • administrowanie stronami firmowymi w mediach społecznościowych
  • przygotowanie i uruchomienie kampanii reklamowej w Google Adwords

 

Oferta dostępna dla firm z miasta Elbląga i okolic! Aby skorzystać z oferty przygotowania strony internetowej z rocznym pozycjonowaniem wystarczy przy kontakcie powołać się na ofertę “Strony internetowe Elbląg” – w innym przypadku może zostać Ci zaproponowana standardowa oferta przygotowania strony internetowej bez pozycjonowania!

ZOBACZ CENNIK W OFERCIE STRONY INTERNETOWE ELBLĄG

Firma korzysta ze zwolnienia podmiotowego VAT – do podanych cen nie doliczamy podatku VAT – podana cena jest ceną widniejącą na fakturze.

Zanim zamówisz stronę internetową dowiedz się więcej na temat usługi w sekcji FAQ (PYTANIA I ODPOWIEDZI)