STRONY INTERNETOWE EŁK

STRONY INTERNETOWE EŁK + POZYCJONOWANIE

Oferta lokalna: Strony internetowe Ełk + pozycjonowanie to wyjątkowa oferta stworzona dla firm z Ełku i okolic. W cenie przygotowania strony internetowej teraz znajduje się także roczne pozycjonowanie przygotowanej witryny!

Unikalna oferta przygotowania stron internetowych skierowana do firm z Ełku oraz okolic Ełku. W ramach oferty specjalnej “Strony internetowe Ełk” zawarte są usługi:

  • przygotowanie i kompleksowe wdrożenie strony internetowej
  • pozycjonowanie przygotowanej witryny metodami White Hat Seo przez 1 rok na frazy lokalne (frazy lokalne to frazy zawierające w sobie nazwę miejscowości (przykładowe frazy: np. “strony internetowe Ełk”, “pozycjonowanie stron internetowych Ełk”, “fryzjer Ełk”, “pensjonat Ełk”, “salon kosmetyczny Ełk”, itp)
  • gwarancja skuteczności pozycjonowania – strona internetowa będzie pozycjonowana przez 1 rok, a w przypadku nieosiągnięcia w tym czasie pozycji TOP 10 co najmniej dla połowy pozycjonowanych fraz – przedłużamy okres pozycjonowania aż do osiągnięcia pozycji TOP 10 co najmniej dla połowy pozycjonowanych fraz

Możliwość zamówienia usług dodatkowych, takich jak:

  • dodatkowe pozycjonowanie dla większej liczby fraz
  • stworzenie firmowych profili w mediach społecznościowych
  • administrowanie stronami firmowymi w mediach społecznościowych
  • przygotowanie i uruchomienie kampanii reklamowej w Google Adwords
  • przygotowanie projektu ulotek reklamowych lub plakatów

 

Oferta dostępna dla firm z miasta Ełk i w okolicach Ełku! Aby skorzystać z oferty przygotowania strony internetowej z rocznym pozycjonowaniem wystarczy przy kontakcie powołać się na ofertę “Strony internetowe Ełk” – w innym przypadku może zostać Ci zaproponowana standardowa oferta przygotowania strony internetowej bez pozycjonowania!

ZOBACZ CENNIK W OFERCIE STRONY INTERNETOWE EŁK

Firma korzysta ze zwolnienia podmiotowego VAT – do podanych cen nie doliczamy podatku VAT – podana cena jest ceną widniejącą na fakturze.

Zanim zamówisz stronę internetową dowiedz się więcej na temat usługi w sekcji FAQ (PYTANIA I ODPOWIEDZI)