STRONY INTERNETOWE LIDZBARK

STRONY INTERNETOWE LIDZBARK + POZYCJONOWANIE

Unikalna na rynku oferta stworzenia strony internetowej dla twojego biznesu połączona z rocznym pozycjonowaniem witryny w wyszukiwarce Google

Zachęcam do skorzystania z unikalnej na rynku oferty stworzenia strony internetowej wraz z rocznym pozycjonowaniem w wyszukiwarce Google (metodami zgodnymi z zasadami Google – Whitehat SEO). Oferta dostępna dla firm z miasta Lidzbark Welski i w okolicach Lidzbarka! Aby skorzystać z oferty przygotowania strony internetowej z rocznym pozycjonowaniem – w celu uniknięcia nieporozumień – przy kontakcie powołaj się na ofertę “Strony internetowe Lidzbark” – w innym przypadku zostanie Ci zaproponowana standardowa oferta przygotowania strony internetowej bez pozycjonowania!

W ramach oferty przygotowanie strony internetowej na skrypcie CMS WordPress (motyw WP Premium) wraz z pozycjonowaniem przez 1 rok przygotowanej strony internetowej na frazy regionalne (frazy regionalne to frazy zawierające nazwę miejscowości, np. “strony internetowe Lidzbark”, “pozycjonowanie stron internetowych Lidzbark”, “pensjonat Lidzbark Welski”, “prawnik Lidzbark Welski”, “biuro rachunkowe Lidzbark Welski”, itp).

Gwarancja na pozycjonowanie! Pozycjonowanie będzie wykonywane przez 1 rok lub dłużej, do skutku, w przypadku jeśli strona internetowa nie osiągnie TOP 10 dla co najmniej połowy pozycjonowanych fraz.

CENNIK USŁUG W OFERCIE STRONY INTERNETOWE LIDZBARK WELSKI

Pozycjonowanie strony internetowej w wersach PLUS 6 i PLUS 10

Wystawiamy faktury zw. z VAT. Do podanych cen nie doliczamy podatku VAT.

Zanim zamówisz stronę internetową dowiedz się więcej na temat usługi w sekcji FAQ (PYTANIA I ODPOWIEDZI)