STRONY INTERNETOWE MŁAWA

STRONY INTERNETOWE MŁAWA + POZYCJONOWANIE

Unikalna na rynku oferta stworzenia strony internetowej dla twojego biznesu połączona z rocznym pozycjonowaniem witryny w wyszukiwarce Google

Zachęcam do skorzystania z unikalnej na rynku oferty stworzenia strony internetowej wraz z rocznym pozycjonowaniem w wyszukiwarce Google (metodami zgodnymi z zasadami Google – Whitehat SEO). Oferta dostępna dla firm z miasta Mława i w okolicach Mławy! Aby skorzystać z oferty przygotowania strony internetowej z rocznym pozycjonowaniem – w celu uniknięcia nieporozumień – przy kontakcie powołaj się na ofertę “Strony internetowe Mława” – w innym przypadku zostanie Ci zaproponowana standardowa oferta przygotowania strony internetowej bez pozycjonowania!

W ramach oferty przygotowanie strony internetowej na skrypcie CMS WordPress (motyw WP Premium) wraz z pozycjonowaniem przez 1 rok przygotowanej strony internetowej na frazy regionalne (frazy regionalne to frazy zawierające nazwę miejscowości, np. “strony internetowe Mława”, “pozycjonowanie stron internetowych Mława”, “fryzjer Mława”, “prawnik Mława”, “biuro rachunkowe Mława”, itp).

Gwarancja na pozycjonowanie! Pozycjonowanie będzie wykonywane przez 1 rok lub dłużej, do skutku, w przypadku jeśli strona internetowa nie osiągnie TOP 10 dla co najmniej połowy pozycjonowanych fraz.

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z OFERTY

Unikalna na rynku oferta – strona internetowa + pozycjonowanie z gwarancją skuteczności

Pozycjonowanie zgodne z zasadami Google – white hat seo

Bezpośredni kontakt z wykonawcą – to pewność szybkiego wykonania i możliwość bieżącego wpływania na kształt strony internetowej

Możliwość zamówienia całego pakietu usług dodatkowych (kampanie reklamowe Google Adwords, administrowanie profilami w mediach społecznościowych, projekt ulotek i plakatów, przygotowanie bannerów na stronę internetową, itd.

CENNIK OFERTY SPECJALNEJ STRONY INTERNETOWE MŁAWA

Do wyboru usługi w wersji: PLUS 10, PLUS 6 lub Mini. Pozycjonowanie w cenie przygotowania strony internetowej znajduje się w wersjach PLUS 6 i PLUS 10.

Wystawiamy faktury zw. z VAT. Do podanych cen nie doliczamy podatku VAT.

Zanim zamówisz stronę internetową dowiedz się więcej na temat usługi w sekcji FAQ (PYTANIA I ODPOWIEDZI)