STRONY INTERNETOWE MRĄGOWO

STRONY INTERNETOWE MRĄGOWO + POZYCJONOWANIE

Oferta lokalna: Strony internetowe Mrągowo + pozycjonowanie White Hat Seo to wyjątkowa na rynku oferta dla firm z Mrągowa. W cenie przygotowania strony internetowej roczne pozycjonowanie!

Unikalna oferta przygotowania stron internetowych skierowana do firma z Mrągowa oraz okolic Mrągowa. W ramach oferty specjalnej “Strony internetowe Mrągowo” zawarte są usługi:

  • przygotowanie i kompleksowe wdrożenie strony internetowej
  • pozycjonowanie przygotowanej witryny metodami White Hat Seo przez 1 rok na frazy lokalne (frazy lokalne to frazy zawierające w sobie nazwę miejscowości (przykładowe frazy: np. “strony internetowe Mrągowo”, “pozycjonowanie stron internetowych Mrągowo”, “fryzjer Mrągowo”, “pensjonat Mrągowo”, “firma budowlana Mrągowo”, itp)
  • gwarancja skuteczności pozycjonowania – strona internetowa będzie pozycjonowana przez 1 rok, a w przypadku nieosiągnięcia w tym czasie pozycji TOP 10 co najmniej dla połowy pozycjonowanych fraz – aż do osiągnięcia pozycji TOP 10 co najmniej dla połowy pozycjonowanych fraz

Możliwość zamówienia usług dodatkowych, takich jak:

  • dodatkowe pozycjonowanie dla większej liczby fraz
  • stworzenie firmowych profili w mediach społecznościowych
  • administrowanie stronami firmowymi w mediach społecznościowych
  • przygotowanie i uruchomienie kampanii reklamowej w Google Adwords
  • przygotowanie projektu ulotek reklamowych lub plakatów

 

Oferta dostępna dla firm z miasta Mrągowo i w okolicach Mrągowa! Aby skorzystać z oferty przygotowania strony internetowej z rocznym pozycjonowaniem wystarczy przy kontakcie powołać się na ofertę “Strony internetowe Mrągowo” – w innym przypadku może zostać Ci zaproponowana standardowa oferta przygotowania strony internetowej bez pozycjonowania!

ZOBACZ CENNIK W OFERCIE STRONY INTERNETOWE IŁAWA

Firma korzysta ze zwolnienia podmiotowego VAT – do podanych cen nie doliczamy podatku VAT – podana cena jest ceną widniejącą na fakturze.

Zanim zamówisz stronę internetową dowiedz się więcej na temat usługi w sekcji FAQ (PYTANIA I ODPOWIEDZI)