STRONY INTERNETOWE NIDZICA

STRONY INTERNETOWE NIDZICA + POZYCJONOWANIE

Unikalna na rynku oferta stworzenia strony internetowej dla firm z Nidzicy i okolic wraz z rocznym pozycjonowaniem witryny w wyszukiwarce Google

Wyjątkowa oferta lokalna Strony internetowe Nidzica to pakiet firmowa strona www + pozycjonowanie w wyszukiwarce Google. W ramach oferty otrzymasz przygotowanie nowoczesnej profesjonalnej firmowej strony internetowej oraz pozycjonowanie witryny w wyszukiwarce Google przez 1 rok z gwarancją skuteczności. Strony internetowe są pozycjonowane metodami zgodnymi z zasadami Google – tzw. metodami White Hat SEO). Oferta dostępna jest dla firm z miasta Nidzica i w okolicach Nidzicy!

Strony internetowe przygotowywane są na skrypcie CMS WordPress (z profesjonalnym motywem WP Premium, na życzenie możliwość przygotowania witryny na innym skrypcie CMS z możliwą dopłatą). Pozycjonowanie do strony internetowej będzie wykonywane przez 1 rok z gwarancją skuteczności (jeśli w ciągu roku pozycjonowania strona nie osiągnie TOP 10 w Google.pl dla przynajmniej połowy pozycjonowanych fraz – pozycjonowanie będzie trwało dalej, aż do momentu, kiedy co najmniej 50% pozycjonowanych fraz osiągnie pierwszą stronę wyników wyszukiwania dla danych fraz.

Oprócz przygotowania strony internetowej istnieje możliwość zamówienia całego pakietu usług dodatkowych (jak uruchomienie kampanii Adwords, przygotowanie firmowych profili w social mediach, administrowanie social media, projekt ulotki, plakatu, przygotowanie bannerów internetowych, itp.)

CENY W OFERCIE STRONY INTERNETOWE NIDZICA

Wybierz wersję usługi: PLUS 10, PLUS 6 lub Mini. Pozycjonowanie w cenie tylko w ofertach PLUS 6 i PLUS 10.

Wystawiamy faktury zw. z VAT. Do podanych cen nie doliczamy podatku VAT.

Zanim zamówisz stronę internetową dowiedz się więcej na temat usługi w sekcji FAQ (PYTANIA I ODPOWIEDZI)