STRONY INTERNETOWE OLSZTYN

STRONY INTERNETOWE OLSZTYN + POZYCJONOWANIE

Unikalna oferta przygotowania strony internetowej z rocznym pozycjonowaniem strony internetowej w wyszukiwarce Google

Skorzystaj z unikalnej oferty przygotowania strony internetowej wraz z rocznym pozycjonowaniem witryny w wyszukiwarce Google (metodami White Hat SEO). Oferta dostępna jest wyłącznie dla firm z miasta Olsztyn i w okolicach Olsztyna! Jeśli chcesz skorzystać z oferty przygotowania strony internetowej z rocznym pozycjonowaniem kontaktując się mailowo lub telefonicznie powołaj się na ofertę “Strony internetowe Olsztyn” – w innym przypadku może być Ci zaproponowana standardowa oferta przygotowania strony internetowej nie uwzględniająca pozycjonowania strony interentowej!

W ramach oferty “Strony internetowe Olsztyn” znajdują się:

  • przygotowanie strony internetowej na skrypcie CMS WordPress
  • pozycjonowanie strony internetowej przez 1 rok na frazy regionalne (frazy regionalne = frazy zawierające nazwę miejscowości, np. “strony internetowe Olsztyn”, “pozycjonowanie stron internetowych Olsztyn”, “salon fryzjerski Olsztyn”, “firma remontowa Olsztyn”, “biuro rachunkowe Olsztyn”, itp).
  • unikalna gwarancja na pozycjonowanie! W ramach oferty pozycjonowanie będzie wykonywane przez 1 rok, jednak w przypadku jeśli w ciągu roku nie zostanie osiągniete TOP 10 Google dla co najmniej połowy pozycjonowanych fraz, pozycjonowanie będzie wykonywane w dalszym ciągu, aż co najmniej połowa fraz osiągnie pozycje top 10 (pierwsza strona wyników) w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki Google.pl

Usługi dodatkowe: istnieje możliwość zamówienia usług dodatkowych, takich jak wykonanie na terenie Olsztyna zdjęć na stronę internetową Klienta w jego firmie (od 100 pln), administrowanie profilami firmowymi w mediach społecznościowych, przygotowanie kampanii reklamowej Google Adwords, przygotowanie banerów graficznych lub html5, projekt ulotek reklamowych i inne.

CENNIK OFERTY STRONY INTERNETOWE OLSZTYN

Dostępne wersje: PLUS 10, PLUS 6 lub Mini. Pozycjonowanie w cenie strony internetowej znajduje się w pakietach PLUS 6 i PLUS 10!

Firma korzysta ze zwolnienia podmiotowego VAT – nie doliczamy podatku VAT do podanych cen.

Zanim zamówisz stronę internetową dowiedz się więcej na temat usługi w sekcji FAQ (PYTANIA I ODPOWIEDZI)