STRONY INTERNETOWE OSTRÓDA

STRONY INTERNETOWE OSTRÓDA + POZYCJONOWANIE

Oferta lokalna: Strony internetowe OSTRÓDA + pozycjonowanie White Hat Seo to wyjątkowa na rynku oferta dla firm z OSTRÓDY. W cenie przygotowania strony internetowej roczne pozycjonowanie!

Unikalna oferta przygotowania stron internetowych skierowana do firma z Ostródy oraz okolic Ostródy. W ramach oferty specjalnej “Strony internetowe Ostróda” zawarte są usługi:

  • przygotowanie i kompleksowe wdrożenie strony internetowej
  • pozycjonowanie przygotowanej witryny metodami White Hat Seo przez 1 rok na frazy lokalne (frazy lokalne to frazy zawierające w sobie nazwę miejscowości (przykładowe frazy: np. “strony internetowe Ostróda”, “pozycjonowanie stron internetowych Ostróda”, “fryzjer Ostróda”, “pensjonat Ostróda”, “firma budowlana Ostróda”, itp)
  • gwarancja skuteczności pozycjonowania – strona internetowa będzie pozycjonowana przez 1 rok, a w przypadku nieosiągnięcia w tym czasie pozycji TOP 10 co najmniej dla połowy pozycjonowanych fraz – aż do osiągnięcia pozycji TOP 10 co najmniej dla połowy pozycjonowanych fraz

Możliwość zamówienia usług dodatkowych, takich jak:

  • dodatkowe pozycjonowanie dla większej liczby fraz
  • stworzenie firmowych profili w mediach społecznościowych
  • administrowanie stronami firmowymi w mediach społecznościowych
  • przygotowanie i uruchomienie kampanii reklamowej w Google Adwords
  • przygotowanie projektu ulotek reklamowych lub plakatów

 

Oferta dostępna dla firm z miasta Ostróda i w okolicach Ostródy! Aby skorzystać z oferty przygotowania strony internetowej z rocznym pozycjonowaniem wystarczy przy kontakcie powołać się na ofertę “Strony internetowe Ostróda” – w innym przypadku może zostać Ci zaproponowana standardowa oferta przygotowania strony internetowej bez pozycjonowania!

ZOBACZ CENNIK W OFERCIE STRONY INTERNETOWE OSTRÓDA

Firma korzysta ze zwolnienia podmiotowego VAT – do podanych cen nie doliczamy podatku VAT – podana cena jest ceną widniejącą na fakturze.

Zanim zamówisz stronę internetową dowiedz się więcej na temat usługi w sekcji FAQ (PYTANIA I ODPOWIEDZI)